Επικίνδυνες διαρροές

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
SOTNIC View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 02 Apr 2011
Location: NICOSIA
Status: Offline
Points: 7595
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote SOTNIC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Επικίνδυνες διαρροές
    Posted: 17 Jun 2012 at 8:20pm
milise kai o christakis kai ti mas eipe oti ola itan aggelika plasmena stin omada mas.o anthropos ekane ta panta na dialisei tin omada mas.den prepi na ton lamvanoume ipopsi giati apla o anthropos prostateuki ta simferonta tou.ekane ta panta na figei o larkou kai xorise toa apoditiria tis omadas mas se dikous tou kai mi.xeroume to poion tou christaki kai den dexomaste ta perissotera pou eipe .
Back to Top
Mike2323 View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 13 Dec 2003
Status: Offline
Points: 47365
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote Mike2323 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 8:16pm
Omonoia.


Edited by Mike2323 - 17 Jun 2012 at 8:43pm
Back to Top
panos21r View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 19 Oct 2007
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 37109
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote panos21r Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 6:21pm
Siga re Xristaki tzai en na me kameis na klapsw gamw ton kapile mou.......
AIMILIE MOU KALO SOU TA3IDI, NA EISAI KALA KAI NA PERNAS KALA EKEI PANO. TO I8ELE H MOIRA NA ANNI3EIS ESI TO FAN CLUB TOU PARADISOU!

Stamatiste na mou 3anaskotonete ton aderfo mou!
Back to Top
petar View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας


Joined: 13 Dec 2003
Status: Offline
Points: 97039
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote petar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 4:50pm
mike mou iparxi re file tzie downside tzie logos gia marazia aman mallonoun thkio pou den tous thelis....en tzie oi thkio mes tin oikogenia tis OMONIAS.

Tze epidi opos fenete o enas Den fefki (isos ute o allos) en tin OMONIA pou gamas sto telos me aftous tous tsakomous. Tsakkonete to antroino, maliotrafkiounte xwrizoun sto telos omos en ta mora pou tron ti fakka oulli tzie mia zoi travoun ti zimia.

Enen wres gia etsi pramata. Emis thwroume oti oi potzitte en sta mashierka gia to pios enna fai oso pio polla ginete tzie anti na tous sirnoume ladi sti fothkia perki pan sto gamoshisto maxoumasten na krousoume moni mas.

Apo metagrafes mexri ton kafetzi ton sira mou ften pas to somatio.
Piramata
Back to Top
Mike2323 View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 13 Dec 2003
Status: Offline
Points: 47365
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote Mike2323 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 4:30pm
ma EINAI o kirios ipaitios to misti...

Back to Top
mixaliskifinas View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας


Joined: 04 Aug 2008
Status: Offline
Points: 6705
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote mixaliskifinas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 2:09pm
τελικα απογοητευτικη συνεντευξη.... περιμενα πυροβολισμους.... αφηνει να εννοηθει οτι κυριος υπευθυνος εν το μιστρι αλλα πολλα ηπιος και προσπαθει να πεισει οτι κεινος εν τζαι....ο κοσμος σχηματισε αποψη δεν αλλαζει.... ψευτη.... αλλα για να μετριαζες τη βρωμια σου ρε αχριστακη περιμενα να αδειασεις το μιστρι καλα και να τον πυροβολησεις.... κριμα τοση διαφημηση για να μας πεις παπαριες και πραγματα που ξερουμε και πραγματα που ξερουμε καλα τα οποια αρνησαι...
Back to Top
koufondinas View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 13 Dec 2003
Status: Offline
Points: 46631
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote koufondinas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 1:49pm

Επικίνδυνες διαρροές


Etsi to eida! Sovara! En tzie proin... Επικίνδυνες διαρρoiές
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
       1 9 4 8
Back to Top
Mike2323 View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 13 Dec 2003
Status: Offline
Points: 47365
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote Mike2323 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 1:38pm
Meronoume jai damesa pellous...

Na sas po merikous axaparous tora tha fteo???

Iparxei re garoi mou kallitero prama, pou to na thoreis 2 na fkalloun ta matia tous ean ek tou proimiou misas jai tous 2???

Downside gia sena den iparxei... Mono upside...

Ate jai thimono...

Aman tsakkonontai 2 elefantes, den ipoferei apla to grasidi...
... Epofelountai jai kati dentra...

To xrisimotero prama ths vdomadas, htan en dinamh touth h gamimenh sinenteu3h.

Ate pao na vouttiso, jai ethimosa...
Strefomai stis vrosies jai thn mizeria popse ma gamo tis agglies tou petar mou gamo...
Back to Top
aprosarmostos2 View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 08 Nov 2011
Location: Machachkala
Status: Offline
Points: 66419
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote aprosarmostos2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 1:27pm
οκ εν να πω το ημαρτον μου, εδιαβασα την Ouch

κηφηνα είπε και μια αληθκεια και τούτη ηταν μισή . Εν ενεργό μέλος του κόμματος, αλλα εν τον έβαλε κανένας τζιαμέ .

ΨΟΦΟ ΡΕ ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΣΩΣΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ
кто не с нами тот под нами - ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΣΟΚ
Back to Top
kifinas4life View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας


Joined: 28 Jun 2011
Status: Offline
Points: 41909
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote kifinas4life Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 1:18pm
Re file ma pou ivres oti lali alithkia? Egw en ethkiavasa ishia protasi..o athrwpos itan ksekatharos..ekamenta oula swsta j en alli pou ftesin..se mia fasi enomiza oti ethkiavaza sinentefki tu ferguson..
Ate re pezevengi xristaki xamna mas j esi pezevengi..pe j kanena signwmi ekama lathos..ws j tis metagrafes tu 2009 esirenta pas se allus
Back to Top
mixaliscy6 View Drop Down
Κάτοικος Kifines.com
Κάτοικος Kifines.com
Avatar

Joined: 14 Jun 2012
Status: Offline
Points: 1983
Post Options Post Options   Cheers! (1) Cheers!(1)   Quote mixaliscy6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 12:32pm
1. Δεν λαλει τιποτε
2. Οποιος ασχολειτε 5 που τα 10 βρισκει τουλαχιστον 2-3 ψεματα που ειπε σε 25 γραμμες.
3. Χαμνα μας τα Αχριστακη
Back to Top
costas74 View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας


Joined: 04 Sep 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 10839
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote costas74 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 12:21pm
αν θυμαμαι καλά ο μοναδικός που άφησε υπόνοιες για το αποέλ (καρδιακά επεισόδια) πέρυσι ήταν ένας του Πολίτη (μακρίδης) και εδώσαν πάνω του να τον φαν.... φανταζομαι έμαθε το μαθημα του και τωρα με τον Σατσιά θα σκάσει...
Η Ομόνοια δεν είναι απλά μία ποδοσφαιρική ομάδα. Είναι η ιστορία μίας ολόκληρης γενιάς κατατρεγμένων που κράτησαν την ιδεολογία τους ψηλά και την γιγάντωσαν. Υπάρχει από το λαό, για το λαό

Back to Top
bmrl View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας
Avatar

Joined: 25 Mar 2005
Status: Offline
Points: 9152
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote bmrl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 12:20pm
EVALEN THN PROTATHLIMA

Πως προέκυψε η θέση του αρχηγού του ποδοσφαιρικού τμήματος; «Να σας διορθώσω, ποτέ δεν υπήρξα Αρχηγός του ποδοσφαιρικού τμήματος, ούτε Τεχνικός Διευθυντής αλλά ούτε και είχα πότε τέτοιες αρμοδιότητες. Είθισται αρχηγός του ποδοσφαιρικού τμήματος να είναι μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του σωματείου και τα τελευταία τρία χρόνια αυτή τη θέση την είχε ο Πρόεδρος». Ποια ακριβώς ήταν τα καθήκοντα σου; Καταρχάς να πούμε ότι η θέση του Υπεύθυνου της πρώτης (team manager) είναι από τις θέσεις που πρόεκυψαν μετά από την απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου για βελτίωση της οργανωτικής δομής του σωματείου μας. Τα κυρία καθήκοντα μου ήταν η ομαλή λειτουργία του «Ηλίας Πουλλος» (εγκαταστάσεις, προσωπικό κλπ), η εφαρμογή των εσωτερικών κανονισμών της ομάδας σε συνεργασία με τον προπονητή, η υλοποίηση αποφάσεων του προπονητή και της Διοίκησης σε σχέση με την λειτουργία της ομάδας, συντονιστής της ομάδας σκάουτινγκ και ο συνδετικός κρίκος Δ.Σ. και 1ης ομάδας. Θέλω να υπογραμμίσω ότι τα τελευταία δυο χρόνια έχουμε δημιουργήσει μια δομή, ένα οργανόγραμμα και το κάθε τμήμα (διάφορες υπηρεσίες) γνωρίζει τα καθήκοντα και τις αρμοδιότητες του. Ένα από τα καθήκοντα μου ήταν και ο έλεγχος τήρησης αυτού του οργανογράμματος. Στην πορεία μου έχουν ανατεθεί κι άλλα καθήκοντα τα όποια προσπάθησα να φέρω εις πέρας. Ένα από αυτά ήταν οι διαπραγματεύσεις των συμβολαίων των ποδοσφαιριστών».

Λέγεται από τους επικριτές σου ότι είχες πλάτες συγκεκριμένου κόμματος και πήρες τη θέση τι απαντάς; «Δεν αρνούμαι ότι είμαι ένας από τους χιλιάδες εθελοντές και ενεργά μέλη του ΑΚΕΛ. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι η κομματική μου ιδιότητα ήταν το κριτήριο της πρόσληψης μου στην Ομόνοια. Μήπως είμαι το μόνο μέλος κόμματος που συμμετέχει ενεργά στη ζωή ενός σωματείου; Γιατί εξ’ όσων γνωρίζω υπήρξαν άνθρωποι, εκατοντάδες άλλοι πριν από εμένα που ανήκαν σε κομματικούς χώρους σε διάφορες ομάδες. Ακόμη και σήμερα αρκετοί που μετέχουν σε σωματεία με διάφορες ιδιότητες είναι μέλη κομμάτων. Μήπως ένα κομματικό μέλος δεν μπορεί να είναι και σωστός επαγγελματίας»;

Έχεις ήσυχη τη συνείδηση σου για τα όσα πρόσφερες τόσα χρόνια; «Μοναδική έγνοια και προσπάθεια μου όλα αυτά τα χρόνια, ήταν να φέρω εις πέρας τα καθήκοντα μου ενεργώντας πάντα προς το συμφέρον του σωματείου και να δικαιώσω αυτούς που με εμπιστεύτηκαν. Ναι, έχω ήσυχη την συνείδηση μου χωρίς όμως να ισχυρίζομαι ότι μέσα από την πορεία για πλήρη επαγγελματισμό δεν υπήρξαν λάθη και παραλήψεις». Πιστεύεις ότι είχες και άλλα να προσφέρεις; «Φυσιολογικά, μέσα από την τρίχρονη παρουσία μου στο συγκεκριμένο πόστο απέκτησα εμπειρίες και δημιούργησα σχέσεις τέτοιες που θα συνέβαλαν στην παρά πέρα πορεία του σωματείου μας». Φεύγεις πικραμένος, απογοητευμένος… Με όλα όσα σας έχω αναφέρει πιο πάνω δεν είναι φυσιολογικό και ανθρώπινο να νιώθω, τουλάχιστον, λύπη; Τα συναισθήματα γίνονται ακόμα πιο έντονα τη στιγμή που γνωρίζω ότι όταν όλα αυτά που μου καταλογίζουν δεν είναι αλήθεια. Είναι όλα ψέματα».

Γιατί νομίζεις ότι αρκετοί οπαδοί και κυρίως οι οργανωμένοι θεωρούν ότι χαλούσες (προστριβές με παίκτες) αντί να χτίζεις (διατήρηση καλού κλίματος) στην Ομόνοια; «Εκτιμώ ότι η κακή εντύπωση που έχει δημιουργηθεί για το άτομο μου σε μερίδα του κόσμου της Ομόνοιας, ειδικά μεταξύ των οργανωμένων, είναι αποτέλεσμα της παραπληροφόρησης και της μη έγκαιρης και επαρκούς ενημέρωσης για το ρόλο και τα καθήκοντα μου αλλά και για κάποιους χειρισμούς που μου ανατέθηκαν από την Διοίκηση (μειώσεις συμβολαίων, οικονομικά κριτήρια ΟΥΕΦΑ κ.τ.λ.). Επίσης η μή επαρκής προβολή του έργου που έχει επιτελεστεί αλλά και επιτελείτε στα θέματα οργάνωσης του ποδοσφαιρικού τμήματος επέτρεψε την δημιουργία λανθασμένων εντυπώσεων που αδικούν την όλη προσπάθεια που έγινε από όλους».

Ποια ήταν η σχέση σου με τους ποδοσφαιριστές; «Για την ομαλή λειτουργία μιας μεγάλη ομάδας βασική προϋπόθεση είναι οι ανθρώπινες και οι φιλικές σχέσεις, χωρίς αυτές να αποτελούν εμπόδιο στην σωστή και επαγγελματική συμπεριφορά όλων όσων την αποτελούν. Ο ρόλος του καθενός πρέπει να είναι διακριτός έτσι ώστε οι οποίες αποφάσεις να μην επηρεάζονται από το συναίσθημα και τον υποκειμενισμό. Ας μην ξεχνούμε ότι επενδύουμε στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο και έτσι πρέπει να το αντιμετωπίζουμε. Δεν ήταν λίγες οι φορές που χειρίστηκα λεπτά θέματα ποδοσφαιριστών που μου το είχαν ζητήσει».

Λέχθηκε κατά καιρούς ότι είχες αυταρχική συμπεριφορά στα αποδυτήρια και δημιουργούσες άσχημο κλίμα στα αποδυτήρια, αληθεύει; «Όχι. Μια ποδοσφαιρική ομάδα αποτελείται από ποδοσφαιριστές διαφορετικής νοοτροπίας και κουλτούρας. Για να υπάρχει δίκαιη αντιμετώπιση προβλημάτων που αναδεικνύονται μέσα από την καθημερινότητα αλλά και για την ομαλή λειτουργία της ομάδας επιβάλλεται η πειθαρχία όλων στους εσωτερικούς κανονικούς του σωματείου. Ρόλος μου ήταν, σε συνεννόηση πάντα με τους προπονητές, η εφαρμογή των πιο πάνω κανονισμών μακριά από προσωπικές απόψεις και συναισθηματισμούς. Είναι αυτό αυταρχισμός»;

Ήρθες ποτέ σου σε προσωπική αντιπαράθεση με οποιοδήποτε ποδοσφαιριστή; «Όλο αυτό το διάστημα μου καταλόγιζαν τέτοιου είδους συμπεριφορές. Δηλώνω κατηγορηματικά, απερίφραστα και με όλη την δύναμη της ψυχής μου ότι ουδέποτε έχω προσβάλει με τις ενέργειες ή με τα λόγια μου τον οποιοδήποτε και οιανδήποτε λόγο στο «Ηλίας Πούλλος». Δεν είναι του χαρακτήρα μου».

Μια από τις κατηγορίες σου είναι ότι έπαιρνες μίζες από τις μεταγραφές των ποδοσφαιριστών τι απαντάς; «Όχι! ποτέ μου. Από την μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου, του 2010, μου έχει ανατεθεί το καθήκον της διαπραγμάτευσης των συμβολαίων. Αναλαμβάνοντας το καθήκον αυτό υιοθετήσαμε μια συγκεκριμένη διαδικασία η όποια ήταν ίδια για όλους τους μάνατζερ. Αποδεδειγμένα, οι χειρισμοί που έχουν γίνει στον τομέα αυτό ήταν προς όφελος των οικονομικών του σωματείου».

Εσύ, ως υπεύθυνος του ποδοσφαιρικού τμήματος γιατί δε βοήθησες τον πρόεδρο να μην κάνει τόσο μεγάλα συμβόλαια τα προηγούμενα χρόνια. Κυρίως επί εποχής Λεμονή που τα συμβόλαια έφτασαν σε δυσθεώρητα ύψη και για τα οποία ακόμη σήμερα η Ομόνοια πληρώνει το τίμημα; «Τα μεγάλα συμβόλαια για τα οποία αναφέρεστε έγιναν το καλοκαίρι του 2008 και το καλοκαίρι του 2009. Το 2008 δεν εργαζόμουν στην Ομόνοια και το 2009 δεν είχα τέτοια καθήκοντα και φυσιολογικά δεν είχα συμμέτοχη και λόγο στις διαπραγματεύσεις. Μου εμπιστεύτηκαν και καθήκοντα διαπραγματευτή από τη μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου το 2010». Παίκτες στους οποίους είχες ανάμιξη στην μεταγραφή τους ήρθαν και δεν πρόσφεραν ποια είναι η δική σου ευθύνη; «Να ξεκαθαρίσω ότι ουδέποτε εξέφρασα τεχνική άποψη για την απόκτηση ή μη του οποιουδήποτε ποδοσφαιριστή γιατί ποτέ δεν είχα τέτοιες αρμοδιότητες. Από τον Ιανουάριο του 2010, το δικό μου καθήκον ήταν, μετά την τελική απόφαση του προπονητή για απόκτηση του οπουδήποτε ποδοσφαιριστή, να διαπραγματευτώ το συμβόλαιο του. Δεν μπορώ να καταλάβω ποια σχέση έχουν οι διαπραγματεύσεις και οι υπογραφές συμβολαίων στην απόδοση ποδοσφαιριστών»;

Το τμήμα σκάουτιγκ ως υπεύθυνος του ποδοσφαιρικού τμήματος γιατί δεν έχει καταφέρει να λειτουργήσει τόσο καλά ώστε να αποκτώνται καλοί και φτηνοί ποδοσφαιριστές; «Το τμήμα σκάουτινγκ στην Ομόνοια έχει συσταθεί και λειτουργήσει σε επαγγελματική βάση τα τελευταία τρία χρόνια. Είναι μέρος του οργανογράμματος που έχω αναφέρει προαναφέρει. Παρά τις αδυναμίες μας και τα περιθώρια βελτίωσης που πάντα υπάρχουν θεωρώ ότι έγινε και γίνεται αξιόλογη δουλειά. Έχει δημιουργήσει σχέσεις και συνεργασίες σε συγκεκριμένες χώρες οι οποίες μπορούν να αποβούν προς όφελος του σωματείου. Να διευκρινίσω ότι το τμήμα σκάουτινγκ εισηγείται ποδοσφαιριστές και η προπονητική ομάδα αποφασίζει την απόκτηση τους. Ο ρόλος μου ήταν καθαρά συντονιστικός και δεν είχα λόγο στις αποφάσεις».

Ήρθες σε ρήξη ποτέ σου με το Νεόφυτο Λάρκου; «Όχι. Είχαμε μια πολύ καλή συνεργασία».

Πρόσφατα κατηγορήθηκες ότι είχες συμβάλει μέσω μάνατζερ στην κάθοδο Ισραηλινού προπονητή για να φύγει ο Λάρκου τι απαντάς; «Ποτέ δεν τέθηκε θέμα προπονητή από εμένα, ούτε και από την Διοίκηση. Ήταν και αυτό μέρος της ψιθυρολογίας. Να σας θυμίσω ότι λίγες μέρες μετά το συγκεκριμένο δημοσίευμα έτρεξαν να το διορθώσουν όταν κατάλαβαν ότι οι «πληροφορίες» τους ήταν αβάσιμες και αφού έλαβαν επιστολή από δικηγόρους κατηγορώντας τους για ψευδείς ειδήσεις».


ΈΞΩ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ
Back to Top
panikk9 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05 Aug 2008
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote panikk9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 12:03pm
re pedia diladi an eine dinaton ....den iparxei enas omonooiatis dimosiografos re koumpare pou na exei arxidia na katsei na grapsei mia eidisi pou na tous gama??????? ta panta elegxontai pou ton apoerl gamo tin genia mou mesa....
aformi toutou pou grafo tora eine i apokalipsi dimosiografou gia ta pragmatika aitia tis figis tou aloneuti opos episis kai gia to simvoleo tou eustathiou tora sto skato...KOIMOUMASTE PANO MAS
Back to Top
mixaliscy6 View Drop Down
Κάτοικος Kifines.com
Κάτοικος Kifines.com
Avatar

Joined: 14 Jun 2012
Status: Offline
Points: 1983
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote mixaliscy6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 11:56am
Η φαση ουλλη οτι εσχει 3 μερες που στελνει μηνυματα οτι εδωκεν συνεντευξη, παντως τζαι ειπεν και κατι.
Να μεν την γορασω δηλαδη? Εσκεφτουμουν το
Back to Top
meiv View Drop Down
Καθηγητής Κηφήνας
Καθηγητής Κηφήνας


Joined: 22 Jan 2005
Location: Timbuktu
Status: Offline
Points: 3197
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote meiv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 11:55am
ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΘΚΙΑΒΑΣΩ ΡΕ GUYS ΜΕΝ ΤΖΙΖΕΣΤΕ..

KEEP YOUR FRIENDS CLOSE AND YOUR ENEMIES CLOSER ΛΑΛΟΥΝ ΤΖΙΑΙ ΟΙ ΕΓΓΛΕΖΟΙ ΠΟΥ ΕΝ ΜΑΝΕΣ ΠΑΣ ΤΗΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.

Back to Top
EVERGREEN View Drop Down
Λημένος Κηφήνας
Λημένος Κηφήνας


Joined: 21 Jun 2011
Status: Offline
Points: 166033
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote EVERGREEN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 11:49am
Ποιος εν ο τιτλος της συνεντευξης του αποερλ σπορ εφ εμ?

Τα 5 ΟΧΙ του Χ.Γ που βαζουν τα πραγματα στη θεση τους?...Dead
Back to Top
Kkiris View Drop Down
Καθηγητής Κηφήνας
Καθηγητής Κηφήνας


Joined: 19 Jan 2009
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 3976
Post Options Post Options   Cheers! (0) Cheers!(0)   Quote Kkiris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jun 2012 at 11:48am
re file epiases tou pou to stoma mou touto tora pou egrapses .............

as ton erotouse eise me to apoel: 0XI
ena psifiseis anastasiadi:     OXI
 ena valeis proedros tis dimokratias: OXI
o kaseke esxi pio miallin villa pou loou sou: OXI
 
ENA TIN KLOTSISEIS ...................EEEEEEEEEEEEEE OXI
PERHFANOS VAROSIOTHS - GIA PANTA OMONOIATHS
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down